Nerūkymo magnetinis įtaisas

8,32 EUR
Su PVM

"Nerūkymo magnetinis įtaisas" yra rūkymo mažinimo įtaisas, kurį sudaro du biologiniai magnetai, kurie yra dėvimi viršutinės ausies viduje ir išorėje tam tikrame slėgio taške.

Magnetai veikia garsiuoju aurikuliarinės terapijos ir akupunktūros principu, kad išskirtų tuos pačius endorfinus smegenyse, kurie išleidžiami rūkant cigaretę.

Rūkantieji gali rūkyti naudodamiesi magnetais, tačiau jie pastebės, kad cigaretės nėra tokios patrauklios ir palaipsniui praras norą rūkyti, įprastai per savaitę.

1950-aisiais dr. Paul Nogier atrado auskarų terapiją, kai pastebėjo ryšį tarp ausų ir ausų sričių, kurias stimuliuojant, palengvėja skausmas atitinkamose kūno dalyse...

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Magnetai dėvimi tam tikroje ausies vietoje, kuri atitinka smegenų sritį, kuri suaktyvėja rūkant cigaretę. "Nerūkymo magnetinis įtaisas" yra medicinos prietaisas, įtrauktas į  FDA sąrašą, kuris naudojamas kaip nerūkomas chemikalų pakaitalas ir neturi nikotino.

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.