Veido raumenų treniruoklis

5,32 EUR
Su PVM

Šis tikrai unikalus veido raumenų treniruoklis padeda išlaikyti jūsų odą gražią ir jaunatvišką. Jis veikia ant skruostų, smakro ir kitų veido vietų, kurios pradeda raukšlėtis su amžiumi. Tik 3 minutes per dieną tik tiek tereikia, tiesiog įdėkite kandiklį tarp lūpų ir darykite įvairius veido judesius.

Rekomenduojame bandyti išraiškingai, kalbėti ir leisti kitus garsus, daryti reguliarius ir metodinius pratimus, kurie visapusiškai sustiprins dvylika veido išraiškos raumenų. Kova su raukšlėmis aplink akis, padeda formuoti bendrą veido vaizdą, naudok jį vonioje ar bet kuriuo kitu patogiu laiku kiekvieną dieną. Dėl atliekamų judesių, suteikiama papildoma apkrova kuri, verčia viską dirbti šiek tiek sunkiau ir būtent dėl šios priežasties jūsų veidas atrodys jaunesnis ir energingesnis.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.