Masažo ir akupresūros spygliuotas kilimėlis

40,03 EUR
Su PVM

Jaučiate stresą ir išsekimą? Sunku gerai išsimiegoti? Mes turime geriausią ir paprasčiausią sprendimą, jūsų poilsiui. Masažo ir akupresūros kilimėlis pagamintas iš spygliais padengto paviršiaus su viduje esančia ortopedinia medžiaga, kuri sukelia gilią atsipalaidavimo būseną. Jo aštri tekstūra leidžia jūsų kūnui pajusti lengvumą ir atsipalaidavimą. Geriausia dalis yra, kad tai visiškai sveika ir neturi jokio šalutinio poveikio! Jis yra nešiojamas ir lengvai sandėliuojamas, tiesiog išskleiskite jį ir naudokite bet kur ir bet kada jūsų namuose!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.