Baltymų kokteilių plaktuvas

21,34 EUR
Su PVM

Baigėsi dienos, kai turėsi gerti prastai išplaktus baltymų kokteilius. Pristatome Baltymų kokteilių plaktuvą, kuris iš karto sumaišys maistinius, energetinius, gėrimus ir dar daugiau! Jis varomas 9000 aps./min. Varikliu, kuris lengvai suplaka bet kokius miltelius ir gali talpinti iki 450 ml.

Pagaminta iš patvaraus nerūdijančio plieno ir akrilo, jis yra nešiojama ir lengvai naudojamas, labiausia tinkamas sportininkams ir tiems, kurie visada skuba. Jūsų mėgstamiausias gėrimas bus paruoštas akimirksniu - tiesiog užpildykite maišytuvą norimu skysčiu, nuspauskite mygtuką ir pridėkite mėgstamus ingredientus į sūkurį ir voila! Jūs netgi galite jį naudoti kaip gertuvę! 

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.