Vario prisotintos kojinės

6,75 EUR
Su PVM

Vario prisotintos kojinės yra vienintelės kojinės rinkoje kurios automatiškai tonizuoja jūsų pavargusias kojas ir pėdas. Jos mažina bet kokios formos patinimą ir kitus nemalonius pojūčius, taip pat pagerina jūsų kraujo cirkuliaciją. Be to Vario prisotintos kojinės yra pagamintos su specialia „Anti-Odor“ medžiaga, kuri leidžia lengvai kvėpuoti jūsų pėdoms, taigi pamirškite smirdančias pėdas visiems laikams.

Šių privalumų paslaptis priklauso nuo dviejų pažangių technologijų – „15 mmHg Graduated Compression“ ir „CuTEC“ varinio prisotintų pluoštų junginio. Naudojant šių dviejų technologijų derinį, Vario prisotintose kojinėse bus nuolat kontroliuojamas spaudimas abiem kojoms, kad sumažėtų kojų nuovargis, kojų skausmas ir patinimas. 

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.