Nuovargiui atsparios vario prisotintos pirštinės

7,85 EUR
Su PVM

DAUGIAU STABILUMO, MAŽIAU SKAUSMO

Susipažinkite su Nuovargiui atspariomis vario prisotintomis pirštinėmis, jos sukurtos naudojant tikrą Varį! Tai yra vienintelė pirštinių pora rinkoje, galinti iškart atgaivinti jūsų pavargusias ir skaudančias rankas. Jos sumažina bet kokios formos artrito išsivystymą, sumažina pirštų sąnarių skausmus ir padidina kraujo apytaką! Be to, jos yra specialiai pagamintos iš itin lengvos medžiagos, todėl jūsų kasdienes užduotys bus įvykdytos lengviau nei bet kada!

Nuovargiui atsparios vario prisotintos pirštinės yra kruopščiai suprojektuotos, įpurškiant mikroskopinius kiekius vario, tokiu būdu, susidaro efektas, kad jūs nedėvite nieko ant savo rankų...

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Pirštinių kompresija yra taip gerai subalansuota, kad padidina kraujo apytaką, sukuria komfortą rankose ir palaiko jūsų sąnarius.

Dėvint nuovargiui atsparias vario prisotintas pirštines , jūs vis tiek galėsite tęsti savo kasdienius darbus be jokių problemų ir viskas tik dėl - "No-Finger" dizaino! Jūs vis tiek galite vairuoti ar net rašyti. Nuovargiui atsparios vario prisotintos pirštinės taip pat suteikia daugiau kibimo jėgos, todėl galite atidaryti vandens butelius ir stiklainius daug lengviau nei anksčiau.

KADA GALIMA PRODUKTĄ DĖVETI ?

Jei dažnai jaučiate riešo, pirštų ar rankų, nepatogumą tada, nuovargiui atsparios vario prisotintos pirštinės bus jūsų geriausias kompanionas. Dėvėkite šį produktą, bet kada - ypač prieš eidami į lovą, nes nuovargiui atsparios vario prisotintos pirštinės garantuoja jums gerą miegą!

AR PRODUKTAS YRA VALOMAS?

Taip, tačiau su ypatinga priežiūra. Galima skalbti tik rankomis ir labai švelniais judesiais, nes varis yra prisotintas naudojantis specialiomis technologijomis. Skalavimas pernelyg grubiai, sumažins vario veikimo savybes.

Norint palaikyti produktą švarų, nedėvėkite jo, kai atliekate tam tikrus namų ruošos darbus, pvz: Indų plovimą ar sodininkystę. Tačiau rekomenduojama dėvėti jį atliekant užduotis, tokias kaip rašymas kompiuteriu ar vairavimas.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Nailonas ir Spandeksas

Kietumas:

Standartinis

Funkcija:

Sumažina raumenų ir sąnarių nuovargį

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.