Vandenį Sugeriantis Plaukų Šepetys

14,58 EUR
Su PVM

Vandenį sugeriantis plaukų šepetys, yra įrankis kurį naudoja geriausi grožio salonai, jis leidžia jums transformuoti šlapius plaukus į sausus ir gražiai sušukuotus vos per kelias minutes! Jį galite naudoti su plaukų džiovintuvu arba be jo.

Itin absorbciniai mikropluošto šeriai pašalina 30% vandens, naudojimo metu. Tai tarsi rankšluostis ir šukos viename. Mikropluoštas yra antimikrobinis, todėl jūsų šepetys visada liks šviežias. Jis taip pat turi oro angas šonuose, kad užtikrintų oro cirkuliaciją šukavimo metu...

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Vandenį sugeriantis plaukų šepetys yra lengvas, todėl padeda sumažinti rankų nuovargį džiovinimo metu. Rankena turi patogų ergonomišką dizainą, suteikiantį jums papildomo sukibimo. Produktą naudokite lyg tai būtų jūsų įprastas plaukų šepetys. Norėdami pagreitinti darbą, jūsų patogumui yra sistema kuri leidžia pašalinti perteklinį vandenį. Šepetys išdžiūsta po naudojimo, tačiau norėdami greitesnio rezultato, puskite karštą orą ant mikropluošto tokiu būdu paspartindami šerių džiūvimo procesą. Jei mikropluošto šeriai pradeda atrodyti plokšti, tiesiog ištraukite plaukų perteklių ir išplaukite šerius šiltu vandeniu ir šampūnu.

Produkto specifikacijos:

Išmatavimai:

11 x 4.5 x 2.1 Coliai

Paskirtis:

Sutrumpina plaukų džiūvimo laiką

Ypatybės:

Šoninės skylutės suteikia maksimalų oro pralaidumą

Pranašumai:

Lengvas dizainas, rankų nuovargui sumažinti

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.