Macaron Lūpų Balzamas

4,58 EUR
Su PVM

Ar kenčiate nuo sausų ir įtrūkusių lūpų? Tokiu atveju jums tikrai patiks naujas Macaron Lūpų Balzamas! Puikus kvapus, Macaron formos lūpų balzamas, kuris maitina ir drėkina jūsų lūpas iš vidaus, suteikiant jums, hidratuotas ir sultingas lūpas, visą dieną!

Sudėtyje yra vitaminų ir eterinių aliejų, Macaron lūpų balzamas sudėtyje turi turtingų antioksidantų sudedamųjų dalių, kurios pataiso tamsias lūpas, todėl galėsite džiaugtis minkštomis ir sveikomis lūpomis. Žavinga macaron deserto pakuotė, suteikia galimybę balzamą turėti visada, nes jis lengvai telpa į rankinę arba kosmetikos krepšį. Nešiokitės jį kartu, kad išvengtumėte tų nemalonių lūpų!

Išmėginkite patys ir džiaukitės minkštomis ir sultingomis lūpomis jau šiandien!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Ypatybės:

Drėkinantis ir Raminantis

 Naudojimas:

Lūpomis

Galimos spalvos:

Rožinė ir Geltona

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.