Knarkius

4,97 EUR
Su PVM

"Knarkius" yra priemonė, kuri veiksmingai padeda užkirsti kelią knarkimui, burnos džiūvimui ir nosies užgulimui dėl peršalimo. Jis specialiai sukurtas su laikikliu, kad saugiai laikytųsi nosies ertmėje, naudojimo metu.

"Knarkius" yra paprasto dizaino ir daugkartinio naudojimo, bei lengvai valomas, užtikrinant kad jūs turėtumėte kuo mažiau rūpesčių! Tai yra produktas pagamintas be latekso, todėl išvengsite  įvairiausių odos.

Jei turite problemų dėl užgulusios nosies, "Knarkius" yra geriausias įrankis, kurį turėtumėte turėti su savimi. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medicininės medžiagos, todėl yra labai patogus ir tinka daugeliui nosies tipų! Daugiau jokio knarkimo!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:        

Išmatavimai:

0.6 x 0.4 x 0.4 Coliai

Medžiaga:

Aukštos Kokybės Minkšta Medicininė Medžiaga

Tinka:

 Visiems kam 12+ metų

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.