Apsauga Nuo Knarkimo

7,12 EUR
Su PVM

Apsauga nuo Knarkimo yra saugiausias būdas sustabdyti bet kokį knarkimą, kad kiekvieną vakarą jūs ir jūsų partneris galėtų mėgautis ramiu miegu!

Produktas pakelia jūsų apatinį žandikaulį taip, kad oro erdvė, esanti gerklės gale, tampa platesnė. Tai labai padidina oro srautą ir yra puikus būdas, sumažinti ar sustabdytų knarkimą ir sunkų kvėpavimą.

Apsauga nuo Knarkimo turi 4 didelias skyles, skirtas lengvam kvėpavimui, taip pat skirtas valdyti liežuvio padėtį. Jis taip pat suteiks švelnią dekompresiją, todėl dėvint jį , nejausite jokio diskomforto.

Jis yra labai ekologiškas ir yra daugkartinio naudojimo, bei pristatomas su laikymo dėklu. Vienas dydis tinka visiems - protingas dizainas tinka daugeliui burnos dydžių.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

BPA-Free ABS Plastikas

Priekio aukštis:

1.09 Coliai

Galo Aukštis:

0.8 Coliai

Gylis:

1.65 Coliai

Plačiausias taškas:

2.63 Coliai

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.