Akių Pieštukas 2-in-1

5,58 EUR
Su PVM

Akių pieštukas 2-in-1 yra paprasto naudojimo ir turi galimybę prisiderinti prie esamo makiažo stiliaus. Tai dviejų galų technologija, vienas galas yra plonas akių kontūrams ryškinti, o kitas galas gali būti širdies ar žvaigždės forma su kuriuo galite dekoruoti bet kurią savo kūno vietą.

Gaukite grožio salono rezultatus tik su Akių pieštuku 2-in-1 ir mėgaukitės storomis arba plonomis linijomis, kurios padės jums atrodyti GERIAU NEI BET KADA! Produktas yra paprastas naudotis, atsparus vandeniui, ilgai išlaikantis spalvą, taigi jūsų akys atrodys didesnis ir gražesnis.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Ypatybės:

Ilgai laikantis, Lengva Naudoti, Greitai Džiūsta

Ypatinga dėl:

Žvaigždės ir Širdelės Forma

Produktas:

Dvigubas Akių Pieštukas

Išmatavimai:

4.7 x 0.3 x 0.3 Coliai

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.