Šypsenos Įrankis

3,99 EUR
Su PVM

Šypsenos įrankis yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių tendencijų grožio pasaulyje! Ši specialiai sukurta priemonė švelniai ištempia raumenis ant lūpų galų ir padeda jums sukurti ryškesnę ir natūralesnę šypseną! Sakoma, kad pirmasis įspūdis yra pats svarbiausias, jį dėvint tik vieną minutę, tris kartus per dieną, pavyks sukurti gražią šypseną, kurią pamils visi. Nesvarbu, ar tai interviu, ar tiesiog susitikimas su draugais, šypsenos įrankis suteiks jums pasitikėjimo, dėl kurio jausitės nuostabiai visą dieną...

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Šypsenos įrankis ne tik padeda sukurti natūralią ir ryškią šypseną, bet ir priverčia judėti raumenis aplink burną, kad būtų išvengta raukšlių susidarymo. Jis pagamintas iš netoksiško silikono, todėl yra 100% saugus įdėti į burną. Be to, jis taip pat tinka visoms burnos formoms ir dydžiams. Šypsenos įrankį rekomenduoja geriausi odontologai ir klinikos visame pasaulyje. Tai taip produktą yra itin lengva naudoti ir valyti! Viskas, ką jums reikia padaryti, laikykite rankenėlę ir įdėkite U formos dalis kiekvienoje burnos pusėje ir įsikąskite vidinę rankenos dalį. Po 1 minutės nuplaukite ją švariu vandeniu. Kartokite tris kartus per dieną optimaliems rezultatams!

Produkto specifikacijos:

Išmatavimai:

78 x 44 x 27 mm

Medžiaga:

Auškto Lygio Slikonas

Tinka:

Vyrams Ir Moterims

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.