Juosmens Rankinė - Vaiko Kėdutė

18,55 EUR
Su PVM

Nagi! Pripažinkit tai! Mes esame pamišę dėl savo kūdikių, bet jie tampa sunkesni su lig kiekviena diena! Geros naujienos, nes radome būdą, kaip išlaikyti jūsų mažylius, neapkraudami stuburo ir nenaudojant sudėtingų sagčių!

Juosmens Rankinė - Vaiko Kėdutė siūlo patogesnį būdą nešioti kūdikius, tuo pačiu užtikrinant patogumą abiem! Savo vaikus galite pasodinti kaip patogu, taip kad netrukdytų jūsų matymui, o ir mažylis galėtų stebėti, kas vyksta aplink. Produktas tinka vaikams nuo 3 iki 18 mėnesių, kurių svoris yra iki 18 kilogramų. Taip pat yra kišenė, kurioje galite susidėti smulkius daiktus - galbūt sauskelnes arba jo mėgstamiausius pliušinius žaislus. Dabar jūs galite mėgautis pasivaikščiojimais ir kartu pažinti pasaulį!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.