Ryklys Miegmaišis Kūdikiams

21,97 EUR
Su PVM

Ryklys Miegmaišis Kūdikiams garantuoja, kad jūsų atžala bus saugi, nėra jokios rizikos kad antklodė nukris jam besimėgaujant miegu. Jūsų kūdikiui bus šilta ir jauku, nes produktas yra pagamintas iš kvėpuojančios ir patogios, 100% medvilnės. Užtrauktukas esantis šone, suteikia galimybę, lengvai atsegti ir užsekti miegmaišį. Tinka naudoti ir vežimėliuose, tai gali būti puikus kompanionas jūsų nuotykiui lauke! Su tokiu mielu dizainu, jūsų mažylis bus pats stilingiausias!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.