Pliušinis Triušis

9,67 EUR
Su PVM

Pliušiniai žaislai yra plačiai paplitę visame pasaulyje ir žinomi kaip vieni iš populiariausių žaislų, tačiau toli gražu ne visi yra saugūs naudoti.

Šis Pliušinis Triušis yra 100% saugus jūsų kūdikiui! Jokių karoliukų, sagų ar kitokių daiktų su kuriais jūsų mažylis galėtų susižeisti. Žaislas yra pagamintas naudojant trijų siūlių technologiją, kuri suteikia papildomo tvirtumo lyginant su kitais pliušiniais žaislais. Vidus pilnas aukštos kokybės medvilnės, todėl jūsų mažylis tikrai norės prisiglausti!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Spalva:

Balta

Vidaus Medžiaga:

PP Medvilnė

Amžiaus Vidurkis:

Gerai Tinka Vaikams Nuo 2 Iki 4 Metų 

Pakuotėje:

1 vnt. Pliušinis Triušis

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.