Kalbantis Ponas Žiurkėnas

13,56 EUR
Su PVM

Ką darote, kai jūsų mažasis pradeda tarti savo pirmuosius žodžius? Leiskit jam kalbėti daugiau! Šis žaislas yra mielas pūkuotas draugas, kuris užims jūsų mažylį! Susipažinkite su Kalbančiu Ponu Žiurkėnu.

Šis mielumo įsikūnijimas gali atkartoti viską ką jūs sakote. Jo atkartojimo funkcija yra imituoti bet kokį garsą, kurį jūs išleisite, kalbas, juoką ar dainavimą. Paprasčiausiai įjunkite žaislą, pradėję kalbėti, pastebėsite, kad Ponas Žiurkėnas atkartoja viską ką jūs sakote su stipriai į viršų pakeltu tonu, nepatikėsite, kaip tai gali būti linksma. Jis taip pat reaguoja į prisilietimus, pasukiojus jo galvą aukštyn ir žemyn. Tai tikrai puiki dovana jūsų vaikams (o gal merginai?)!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.