Suvyniojamas Elektroninis Pianinas

57,38 EUR
Su PVM

Iš esmės tai sulankstomas silikoninis 49 klavišų elektroninis pianinas su garsiakalbiu, puikiai tinka mokymuisi pradedančiajam. Jame taip pat yra ir kitų muzikinių instrumentų režimų, garso efektų ir mokymosi funkcijų, kurias jūs ir jūsų vaikai gali tinkamai koreguoti.

 

Yra 8 būgnų režimai, 16 lygių garso takelių kontrolė, 32 lygių ritmo valdymas, bei energijos taupymo ir miego režimai. Be to, jūsų vaikai galės mėgautis ir mokintis integruotas demo dainas. Produktas taip pat turi įrašymo ir atkūrimo funkcijas, suteikdamas galimybę, perklausyti įrašytus kūrinius ir taip tobulinti savo įgūdžius. Labai tinka pradedantiesiems ir netgi pažengusiems.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.