Pingvinų Spąstai - Žaidimas

9,97 EUR
Su PVM

Šeimos vakaras – smagus vakaras! Žaiskit kartu su savo vaikais, vykdydami šių žavingų arktinių gyvūnėlių gelbėjimo operaciją!

Pristatome Pingvinų Spąstai - Žaidimas! Įdomus ir nuotaikingas šeimos žaidimas, kuriuo galės mėgautis, bet kuris vaikas ar suaugęs norintis grįžti atgal į vaikystę! Užtikrinkite, kad pingvinai saugiai nukeliaus, nepatekdami į oponentų spąstus! Idealiai tinka 2-4 žaidėjams, galite žaisti vienas prieš vieną arba visi kartu su šeimyna.

Geriausia tinka vaikams iki 3 metų, patartina su suaugusiųjų priežiūrai. Žaidimas yra lengvai surenkamas, todėl galite žaisti tiek lauke tiek viduje! Tai neabejotinai užkabins jus ir jūsų vaikus, todėl įsigyk nedvejodamas!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.