Šuo Taupyklė

24,14 EUR
Su PVM

Mieliausia pasaulyje taupyklė, jau čia! Nuo šiol jūsų vaikai ar jūs patys taupysite monetas daug mieliau, nes ši šuo taupyklė privers jūs mesti pinigus su šypsena. Puikiai tinka gyvūnų mylėtojams!

Taupymas niekada nebuvo įdomesnis naudojantis šia taupykle, nes šis šuniukas yra laimingiausias ir alkaniausias šuo, kurį kada nors susitiksite. Įmeskite keletą monetų į jo lėkštutę ir stebėkite kas atsitinka. Tai tikrai puikus būdas taupyti be jokio amžiaus cenzo!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.