Tamsoje Šviečianti Mašinėlių Trasa

32,14 EUR
Su PVM

Tamsoje Šviečianti Mašinėlių Trasa - tai žaislinių automobilių lenktynių trasa, kuri lankstosi ir šviečia, taip, kaip niekada nematėte.

Jūs turite galimybę įsigyti  trasą kuri yra visiškai pritaikoma prie jūsų poreikių, tiesiog sujunkite atskiras dalis ir mėgaukitės. Kad galėtumėte mėgautis pilnu efektu, patartina išjungti šviesą, produktas pradės ryškiai švytėti. LED lenktynių mašinėlės apšviečia trasą. Keiskite takelį į bet kokią formą ir mėgaukitės žaidimu!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Maitinimas:

Baterijomis

Išmatavimai:

28.4 x 26.9 x 28.9 cm

Amžiaus Grupė:

5 Metai Ir Daugiau

Pakuotėje:

Pilnas165 Dalių Komplektas

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.