Neparvirstantis Vaikiškas Dubenėlis

9,68 EUR
Su PVM

Esate pavargę, nuo netvarkos kurią sukelia jūsų vaikai bevalgant? Neparvirstantis Vaikiškas Dubenėlis išspręs šią problemą! Šis dubenėlis buvo sukurtas galvojant apie jus ir jūsų vaikus. Jis turi išskirtinį dizainą, kurio pagalba  dubenėlis neparvirs. Šonuose yra pritaisytos rankenos, o prie komplekto pridėsime ir dangtelį jūsų patogumui.

Neparvirstantis Vaikiškas Dubenėlis atrodys kaip Saturno planeta dėl savo dizaino, jis taip pat puikiai tinka bet kokiems užkandžiams, grūdams, želė, vaisiams ir t.t. Skirtas, ne tik maistui, indą galite  naudoti, kaip talpyklą biuro įrangai, pvz., Spaustukams, smeigtukams, adatoms ar monetoms. Tai gali būti puiki dovana jūsų artimiesiems...

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Neparvirstantis Vaikiškas Dubenėlis yra pagamintas iš 100% maistinės PP medžiagos, jis yra patvirtintas FDA, o tai reiškia jūsų vaikų saugumą. Produktas yra patvarus todėl galite nesibaiminti, dėl įtrūkimų, ar kitų problemų.

Taigi, ko jūs laukiate? Gaukite šį žavingą ir unikalų Neparvirstantį Vaikišką Dubenėlį! Jūsų kūdikiui tikrai patiks pamatyti maistą šiame spalvingame ir žaismingame dubenėlyje.

Produkto Specifikacijos:

Išmatavimai:

17.7 x 8.9 x 17.7 cm

Medžiaga:

100% Maisto Klasės Polyprolyleno Medžiaga  

Ypatybės:

Patvarus, Sukasi 360 Laipsnių

Funkcija:

Neparvirstantis

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.