Silikoninis Seilinukas

12,45 EUR
Su PVM

Silikoninis Seilinukas yra minkštas, lankstus ir lengvas, pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris padeda palaikyti tvarką maitinant savo mažylį. Jo mielas dizainas tikrai suteikia šypseną jūsų kūdikiui! Produktas yra labai praktiškas, nes yra nepralaidus vandeniui, po naudojimo išplaukite po tekančiu vandeniu ir išdžiovinkite. Atrodo kaip naujas!

Specialiai sukurtas su gilia kišene priekyje, ji sulaiko išsiliejusius skysčius ir kitus maisto likučius, tai sutaupys jums daug laiko! Jis taip pat tinka visiems vaikams iki 6 mėnesių ir vyresniems, nes yra 100% Natūralus, FDA patvirtintas. Užsegimas yra reguliuojamas, kad būtų patogiau jūsų kūdikiui.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Medžiaga: 

Aukštos Klasės Silikonas

Išmatavimai: 

 21 x 28 cm 

Ypatybės: 

Atsparus vandeniui

Tinkamas:

Nuo 6 Mėnesių Ir Daugiau

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.