Automatinis Vyno Atidarytuvas

27,14 EUR
Su PVM

Nėra nieko geresnio nei baigti ilgą ir sunkią dieną su taure vyno. Tai yra įrankis, kuris padės pašalinti papildomas pastangas, kurių jums reikės atidarant naują vyno butelį. Atsisveikink su savo seno tipo vyno atidarytuvu!

Nesvarbu, ar rengiate vakarienę svečiams ar tiesiog norite šiek tiek atsipūsti, automatinis vyno atidarytuvas tikrai atidarys bet kurį vyno butelį be rūpesčių! Šis akumuliatorinis įrankis yra saugus ir paprastas naudoti. Tiesiog nuspauskite mygtuką, ir per kelias sekundes jis atidarys jūsų butelį! 

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.