Multifunkcinis Atidarytuvas

5,68 EUR
Su PVM

Atidaryk bet kokį dangtelį ar buteliuką su šiuo Multifunkciniu atidarytuvu! Atidarykite sandariai uždarytus buteliukus ar stiklainius, be didelių pastangų. Pagamintas iš kokybiško plastiko, produktas yra patvarus, patogus ir saugus.

Tai gali būti limonado buteliukas, prieskoniai, marinuoti agurkai ar kiti produktai konservuoti stiklainiuose, jūs privalote turėti tai savo virtuvėje! Tai yra ne tik patogus virtuvės įrankis, produktą galima pritaikyti ir namų ruošos darbuose! Šis įrankis yra neatsiejamas namų pagalbininkas, įsigiję jį tikrai nesigailėsite!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.