• Išpardavimas!

Lego Puodelis

16,01 EUR
Su PVM

Pradėkite dieną kūrybingai, su neeiliniu puodeliu kavos ar kito gėrimo! Pagamintas iš maistinės medžiagos, lego puodelis atkeliaus kartu su papildomais priedais (3-4 blokai), kuriuos galite naudoti norint sukurti vieną unikalų puodelio dizainą.

Lego puodelis turi keturias skirtingas spalvas, pagal kiekvieno poreikį (pilka, raudona, mėlyna ir juoda), išreikškite meilę kūrybai surinkdami visus. Tai geriausia dovana, sau ar kolegai kuris dievina kavą!

Talpa: 350ml

Išmatavimai: 13 x 10 x 14 cm

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.