Greito Surinkimo Vaikų Žaidimo Kilimas

14,36 EUR
Su PVM

Galiausiai, atėjo laikas pailsėti po namų valymo... Kai jūs galvojate, kad viskas sutvarkyta, jūsų mažyliai ir vėl išmėtė savo žaislus po visus namus!

Na, mamytės (ir tėveliai), turime jums fantastišką naujieną! Pristatome jums naują geriausią draugą. Tai greito žaislų surinkimo kilimas! Suteik vaikams laisvę žaisti su savo žaislais! Tai ne tik patogu, bet taip pat gali būti puiki pradžia mokytis tvarkos, kaip susitvarkyti žaidimo vietą po linksmybių.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Dydis:

150 cm Diametras

Medžiaga:

Polyesteris 

Galimos Spalvos:

Melyna, Rožinė, Žalia

Pakuotėje:

1 vnt. Greito surinkimo vaikų kilimas

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.