Magiška Kempinė

5,87 EUR
Su PVM

Nuolatos kovojate su dėmėmis virtuvėje, vonioje, ant grindų ir kitose jūsų namų vietose?

Mes turime jums pasiūlyti greitesnį ir gudresnį sprendimą! Magiška Kempinė akimirksniu pašalina dėmes, net nenaudojant ploviklių. Kempinė pašalina nešvarumus iš karto, tiesiog išvalydama juos, patogiau negali būti! Naudokite savo namų ar biuro valymui ir t.t Tai taip pat puikus įrankis, kurį galite naudoti plaudami savo automobilį! Be to, galite ją supjaustyti į bet kokio dydžio ar formos gabalėlius. Tai patvarus ir daugiafunkcinis įrankis! Išsiūsime pakuotę su 10 vnt. Lai karaliauja švara jūsų namuose!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Kaip naudotis Magiška Kempinė:

Užpylus šiek tiek vandens pagal nuorodas, išspauskite perteklinį kiekį ir Magiška Kempinė paruošta darbui! Paprasčiausiai gerai trinkite su kempine ant ploto kuriame yra dėmių. Dauguma dėmių bus nedelsiant pašalintos keletu judesių.

Produkto Specifikacijos:

Medžiaga:

Melamino Puta

Dydis:

 10 x 6 x 2cm

Spalva:

Balta

Pakuotėje:

10 vnt. Magiška Kempinė

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.