Sulankstomas Puodelis

19,67 EUR
Su PVM

Nė vienas puodelis nėra toks praktiškas ir patogus, kaip šis Sulankstomas Puodelis. Paprasčiausiai išskleiskite jį, kai norėsite šiltos arbatos ar kavos, kai baigsite gerti, sulankstykite atgal į pradinę formą. Jis turi dvigubą sienelę, kuri palaiko puodelio turinio šilumą ir visada leidžia jums patogiai laikyti puodelį net tada, kai gėrimas yra itin karštas. Be to, jis yra atsparus dėmėms ir o plauti galima, naudojant indų plovimo mašiną! Produktas yra itin patogus, todėl idealiai tinka naudoti darbo vietoje arba keliaujant. Laikykite jį ofiso stalčiuje arba rankinėje. Pamirškite didelių gabaritų puodelius. Šis sulankstomas puodelis yra idealus pirkinys arbatos ir kavos mėgėjams!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Medžiaga:

Silikonas

talpa:

350 ml

Ypatybės:

Sulankstomas, Eco-Draugiškas

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.